Nasz zespół - Masaż leczniczy, Rehabilitacja kręgosłupa Kraków, Nowa Huta

Danuta Floryańska mgr rehabilitacji W zawodzie pracuję od roku 1993r. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam min. w Szpitalu MSWiA w Krakowie, 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką w Krakowie oraz w prywatnych gabinetach ortopedyczno-rehabilitacyjnych. Ukończyłam liczne kursy z zakresu usprawniania narządu ruchu:
  • Kurs PNF podstawowy i rozwijający (egzamin-certyfikat)
  • Terapia Manualna- szkoła niemiecka (egzamin -certyfikat):
Moduł I  -    Kończyna górna - Kręgosłup I Moduł II -   Kończyna górna - Kręgosłup II Moduł III- Kończyna dolna - Kręgosłup I Moduł IV- Kończyna dolna - Kręgosłup II  Moduł V-  Medyczny trening funkcjonalny  Moduł VI- Neurodynamiczność, stawy skroniowo-żuchwowe
  • Kurs Manipulacje Kręgosłupa – Moduł I i II
  • Kurs drenażu i kompresjoterapii w obrzęku limfatycznym
  • Kurs czytania i analizy zdjęć Rtg

 

 

mgr. Piotr Napora

Nazywam się Piotr Napora i jestem magistrem fizjoterapii. Stopień licencjat oraz magister otrzymałem po studiach na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. W pracy z pacjentami staram się podchodzić całościowo; mając na uwadze wcześniejsze urazy, dolegliwości czy choroby współistniejące. Doświadczenie zdobywałem w wielu placówkach ochrony zdrowia na terenie województwa małopolskiego i nie tylko. Nieustannie podnoszę kompetencje, by praca z pacjentem była skuteczna.

 

mgr. Natalia Olejniczak

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutą i terapeutą manualnym specjalizującym się technikach mięśniowo- powięziowych.  Moje umiejętności pozwalają skutecznie pomagać pacjentom z przeciążeniami, urazami oraz po operacjach w obrębie narządu ruchu. Oprócz pracy manualnej wprowadzam elementy treningu terapeutycznego. Swoją wiedzę stale rozwijam poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach i kursach. W wolnych chwilach uwielbiam aktywnie spędzać czas ćwicząc na siłowni, biegając czy wędrując w Tatrach.

Ważniejsze kursy jakie ukończyłam:

‒        Terapia manualna wg Koncepcji Maitland poziom I - IMTA,  Matthew Newton

‒        Kurs Fascial Distortion Model - Angitia

‒        Kurs masażu tkanek głębokich - Centrum Szkoleniowe Rafał Uryzaj

‒        Kurs Pinoterapia w koncepcji FRSc - Medycyna Manualna Radosław Składowski

‒        Kurs Tapingu FMT Basic & Performance - RockTape

‒        Analiza techniki biegu okiem fizjoterapeuty - Ryszard Biernat