+48 725 725 800

+48 887 320 320

kontakt@rehabilitacja-floryanska.pl

Zabiegi laserem

Klientom chcącym skorzystać z naszych usług w Krakowie, proponujemy liczne zabiegi wykonywane laserem. Technologia ta, w ramach fizykoterapii, wykorzystywana jest z powodzeniem od wielu lat. Biostymulacja z użyciem wiązki o małej mocy promieniowania pomaga leczyć stany zapalne oraz uszkodzenia skóry i mięśni. Tego typu rehabilitacja poprawia ukrwienie i odżywia tkanki w miejscu zastosowania. Dzięki temu są one pobudzone do regeneracji i syntezowania białek. Laseroterapię stosuje się m.in. przy dolegliwościach, takich jak choroby zwyrodnieniowe, reumatoidalne zapalenie stawów czy rwa kulszowa, a także w leczeniu przebytych urazów kostno-stawowych.

Przebieg zabiegu laserem

W ramach oferowanej przez nasz gabinet rehabilitacji stosuje się wiązkę o określonej mocy (w zależności od dolegliwości). Używa się również specjalnej głowicy rozpraszającej lub skupiającej promień na wybranym obszarze ciała. Jedna wizyta trwa około 20 minut, a ich łączna liczba do uzyskania pożądanego efektu oscyluje między 6 a 15.

Jeśli chcesz się umówić na laseroterapię i zależy Ci na profesjonalnej usłudze, zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji. Mamy szerokie doświadczenie  oraz wysokiej jakości sprzęt, co gwarantuje skuteczność.

Zadzwoń do Nas