+48 725 725 800

+48 887 320 320

kontakt@rehabilitacja-floryanska.pl

Zabiegi polem magnetycznym

Osoby decydujące się na usługi naszego gabinetu, mieszczącego się w Krakowie na Nowej Hucie, mają obecnie możliwość skorzystania z zabiegów polem magnetycznym. Magnetostymulacja to rehabilitacja polegająca na wykorzystaniu sił tego typu w celu uzyskania rezultatów leczniczych. Tego rodzaju zabiegi wywołują m.in. efekty:

  • bioelektryczne,
  • biochemiczne,
  • bioenergetyczne.

Jakich efektów spodziewać się po takim zabiegu?

Zastosowanie pola magnetycznego niesie szereg korzyści dla organizmu. Wśród nich można wymienić m.in. ukojenie bólu i przyspieszenie naturalnych procesów regeneracyjnych w ciele, szczególnie w zakresie odnowy wadliwych nerwów obwodowych. Dzięki magnetostymulacji zwiększy się również mineralizację kości, wzmacniając je i zmniejszając ryzyko kontuzji. To też metoda na przyspieszenie leczenia po złamaniach. Ponadto ten rodzaj rehabilitacji stosuje się szeroko także przy urazach tkanek miękkich, jak i w stanach pooperacyjnych.

Wysokie kompetencje naszego zespołu czy nowoczesny sprzęt, jakim dysponujemy, stanowią gwarancję skuteczności. Jeśli więc interesują Cię takie zabiegi, skontaktuj się z nami.

Zadzwoń do Nas